Наші контакти(067) 933 99 33  Працюємо щодня з 10:00 до 20:00  
Моя локація Павлоград
УкраїнськоюРусский
Контакти
Дніпровул. Святослава Хороброго, 35пр. Героїв, 3бул. Слави, 45 (Сокіл-2)вул. Гулі Корольової, 9Апр. Д. Яворницького, 125бул. Слави, 2Д, ЖК "Салют"Київвул. Перемоги, 65-А, ЖК "Нивки Парк"ЖК "Місто квітів", вул. Тираспольська, 58Львіввул. Княгині Ольги, 100 БПавлоградвул. Центральна 59
Робочий час
Працюємо щодня з 10:00 до 20:00 Доставка щодня з 10:00 до 20:00 
Італія Dilmoor 1 пляш Ціна 466 КупитиВласний імпорт
Мексика Espolon 0,75 пляш Ціна 836 КупитиВласний імпорт
Мексика Espolon 1 пляш Ціна 1124 КупитиВласний імпорт
Мексика Espolon 0,75 пляш Ціна 1050 КупитиВласний імпорт
Мексика Espolon 1 пляш Ціна 1300 КупитиВласний імпорт
Мексика Leyenda del Milagro 0,75 пляш Ціна 1209 КупитиВласний імпорт
Мексика Leyenda del Milagro 0,75 пляш Ціна 934 КупитиВласний імпорт
Франція Piedrecita 0,7 пляш Ціна 495 КупитиВласний імпорт
Франція Piedrecita 0,7 пляш Ціна 495 КупитиВласний імпорт
Мексика SAUZA 0,5 пляш Ціна 468 КупитиВласний імпорт
Мексика SAUZA 0,7 пляш Ціна 659 КупитиВласний імпорт
Мексика SAUZA 1 пляш Ціна 835 КупитиВласний імпорт
Мексика SAUZA 0,5 пляш Ціна 461 КупитиВласний імпорт
Мексика SAUZA 0,7 пляш Ціна 648 КупитиВласний імпорт
Мексика SAUZA 1 пляш Ціна 820 КупитиВласний імпорт

Текіла

Текіла – популярний напій у всьому світі. Не дивно, що придбати текілу в Україні прагнуть багато бажаючих. Але постає питання: як правильно вибрати цей напій. Для цього потрібно знати, у чому його особливості.
 
Для початку слід розуміти, що теза про те, що текіла – це мексиканський самогон, є помилковою. Насамперед, це напій з багатовіковою історією, своїми правилами виробництва та споживання. Ось трохи історичних фактів:
 
1. «Прабатьком» сучасної текіли є сік агави, що перебродив, який пили індіанці ще в VIII столітті, щоб підбадьоритися, ну і, звичайно, через приємний смак. Називали цей напій «пульке» і був він слабоалкогольним, міцність становила близько 5 градусів.
2. Пізніше, прибувшіна територію сучасної Мексики, іспанські конкістадори за допомогою дистиляції приготували з пульке мескаль, який і є прямим предком текіли в її сучасному розумінні.
3. І лише у XVIII столітті у невеликому містечку під назвою Текіла відкрилося перше виробництво цього напою.
 
Сьогодні текіла відома у всьому світі, а назву напою ніхто не має права застосовувати без відповідної ліцензії. Ціни на текілу залежать від кількох факторів, основними з яких є найменування бренду та витримка напою.

Напій текіла: культура та особливості

Сьогодні цей напій полюбляють пити не лише у чистому вигляді. Багато барменів з усього світу використовують його для приготування різноманітних коктейлів. Винятком не стала і Україна: текілу у Києві п'ють і в коктейлях, і у чистому вигляді. Цей напій асоціюється з нестримними веселощами, вечірками та відпочинком у нічних клубах.
 
Можна сказати, що текіла стоїть на межі між секретами давнини та сучасними технологіями. Вона здатна на рівних конкурувати з такими напоями як джин, ром та віскі.
 
Виходячи з проведених досліджень, вік шанувальників текіли коливається не більше 25-45 років. Їй віддають перевагу багато творчих особистостей і представників культурного суспільства.

Текіла як алкоголь для коктейлів

В інтернет-магазинах текіла має попит ще й як інгредієнт для приготування коктейлів. За час існування за допомогою цього напою було приготовлено так багато напоїв, що розповідь про них затягнулася б надовго.
 
Ось кілька популярних коктейлів, основою яких є текіла:
 
● «Мрія Акапулько» – коктейль категорії «лонг» з додаванням ананасового та грейпфрутового соку;
● «‎Мексиканець» – шот з гренадином та лимонним соком дуже популярний на вечірках;
● Дорадо – знаменитий напій з додаванням меду.
 
Це лише кілька прикладів використання текіли як основного спиртного напою у коктейльних композиціях.

Спиртний напій текіла в нашому інтернет-магазині

Ми імпортуємо самостійно багато напоїв, представлених у нашому каталозі. Текіла у цьому сенсі не є винятком. Наші спеціалісти проводять ретельний відбір продукції на території заводів-виробників, щоб запропонувати своїм клієнтам лише найкраще. На даний момент ми пропонуємо текілу з Мексики, Франції та Італії. Всі товари сертифіковані та мають підтверджуючі документи.
 
Вартість текіли в нашому інтернет-магазині залежить не тільки від торгової марки: враховується обсяг пляшки, витримка та інші фактори. Тому будь-який поціновувач цього прекрасного напою зможе знайти для себе найбільш підходящий варіант.
 
Замовити текілу можна в режимі онлайн. Достатньо відвідати потрібну сторінку нашого каталогу і вибрати напій, що сподобався. Жодних проблем з оплатою та доставкою:
 
1. Продаж текіли проводиться будь-яким зручним для клієнта способом: є можливість сплатити готівкою, переказати гроші на рахунок або сплатити прямо на сайті онлайн.
2. Ми надаємо можливість нашим клієнтам у Києві вибрати варіант доставки текіли (звичайна або експрес), а для мешканців інших міст України готові привезти покупку за допомогою поштових сервісів.
 
Якщо ви вже вирішили замовити текілу в інтернет-магазині «Хліб і Вино», але не знаєте, який варіант кращий, радимо звернутися до наших сомельє. Вони детально розповінуть про продукцію та порадять той чи інший варіант залежно від побажань. В нашій мережі також проводяться дегустації, щоб наші гості ближче познайомились із напоями.

 
  Онлайн-сомелье
  Передзвоніть мені
  zakaz@hlibvino.com.ua   Messenger   Telegram   Viber