Наші контакти(067) 933 99 33  Працюємо щодня з 10:00 до 20:30  
Моя локація Павлоград
УкраїнськоюРусский
Контакти
Дніпровул. Святослава Хороброго, 35пр. Героїв, 3бул. Слави, 45 (Сокіл-2)вул. Гулі Корольової, 9Абул. Слави, 2Д, ЖК "Салют"Київвул. Перемоги, 65-А, ЖК "Нивки Парк"ЖК "Місто квітів", вул. Тираспольська, 58Львіввул. Княгині Ольги, 100 БПавлоградвул. Центральна 59
Робочий час
Працюємо щодня з 10:00 до 20:30 Доставка щодня з 10:00 до 20:30 
Італія Aperol 1 пляш Ціна 635 КупитиНовинка Власний імпорт
Італія Campari Bitter 1 пляш Ціна 769 КупитиНовинка Власний імпорт
Італія Cynar 0,7 пляш Ціна 415 КупитиВласний імпорт
Італія Dilmoor 1 пляш Ціна 279 КупитиВласний імпорт
Шотландія Drambuie 0,7 пляш Ціна 989 КупитиВласний імпорт
Італія Frangelico 0,7 пляш Ціна 528 КупитиВласний імпорт
Італія Gamondi 1 пляш Ціна 600 КупитиВласний імпорт
Італія Gamondi 1 пляш Ціна 420 КупитиВласний імпорт
Італія Gamondi 1 пляш Ціна 520 КупитиВласний імпорт
Італія Gamondi 1 пляш Ціна 575 КупитиВласний імпорт
Італія Limoncello 0,7 пляш Ціна 228 КупитиВласний імпорт
США Midori 0,7 пляш Ціна 699 КупитиВласний імпорт
Італія SAMBUCA BARBERO 0,7 пляш Ціна 571 КупитиВласний імпорт
Шотландія Solerno 0,7 пляш Ціна 1150 КупитиВласний імпорт
123...6

Лікер – солодкий та ароматний алкоголь

Якщо потрібно купити лікер в Україні, тоді ви потрапили за адресою. Магазин напоїв «Хліб і Вино» пропонує ряд продукції на будь-який смак за доступною ціною. Ми розповімо, що уявляє собою лікер, як його обрати та пити для досягнення максимальних смакових відчуттів.

Лікер як напій: що це

В останні роки захоплення коктейлями призвело до нової ери в історії цього напою. Але лікер цікавий насамперед як самостійний продукт. Враховуючи різноманітність смаків та відтінків, завойовувати популярність серед гурманів йому вдається легко.
Лікер відомий ще з періоду Середньовіччя. Але це не робить його якимось древнім, навпаки – разом із трендами на ретро та крафт, він швидко набрав популярності. Яскраві лінійки сучасних виробників лише наголошують на його затребуваності на ринку.
По суті, лікером називається будь-який алкогольний склад, що має виражені аромат та солодкість. В його основі використовується спирт високого ступеня очищення. Ароматизатори використовуються різноманітні: від синтезованих до натуральних інгредієнтів.
Лікер кардинально відрізняється від таких відомих напоїв як коньяк, віскі, ром та іншого міцного алкоголю. Він не є конкретним продуктом, з чітко заданою смаковою та ароматичною властивістю. Це збірне поняття, що поєднує велику групу товарів різної кількості спиртової маси, додаткових інгредієнтів та вартості.
Очевидно, що смакові та ароматичні властивості, які надають йому особливої ​​приємності, можуть істотно відрізнятися. В асортимент лікерів прийнято вносити ті варіанти, які мають чітко виражену насолоду.
Вибір алкогольних лікерів: головні поради
Перше, на що варто звертати увагу, це міцність. За об'ємним вмістом алкоголю лікери бувають:
● міцні 35-50% – застосовуються як база при створенні коктейлів або як самостійний продукт з додаванням льоду;
● середні 25-35% (десертні) – додаються до коктейлів (гарячих та холодних), у випічку для надання їй фруктової текстури;
● легкі 15-25% – як правило, насичено-солодкі, кремові або вершкові лікери з великою густотою.
Другий важливий параметр – смаковий стиль продукції. Якщо зробити правильний вибір, можна не просто пити алкоголь, а насолоджуватись улюбленим напоєм.
В Україні представлені такі лікери з доставкою в різні області:
● трав'яні та пряні;
● фруктові, з нотками ягід та цитрусу;
● з присмаком горіхів та кісточок;
● вершково-яєчні;
● на анісовій основі;
● амаро, біттери.
Замовити лікери можна в інтернет-магазині Хліб і Вино в Україні. Продукція каталогу здатна задовольнити будь-які смакові уподобання.
Насолода як важливий параметр для смаку
За показником солодкості складно виділити окремі категорії цього продукту – настільки різними вони бувають. Однак є сталі негласні стандарти, які визначають майбутні смакові якості.
Будь-який продукт, який має в назві слово Liquer, повинен мати у складі не менше 0,1 кг цукру в розрахунку на літр об'єму. Фраза на пляшці Creme de означає масову частину від 0,25 кг, de Cassis – від 0,4 кг. Перед тим як замовити лікер, краще уточнити цей показник. Адже від технології виготовлення безпосередньо залежать враження від вживання продукту, його смакові та ароматичні характеристики.

Як готують лікер

Принцип виробництва практично не змінюється для біттерів, бальзамів, настоянок та іншої продукції. У основі лежить метод настоювання. Виробництво розпочинається з алкогольної основи. Нею виступає очищена вода та високоякісний спирт. Останній може бути різного походження, цим виробник досягає певного виду своєї продукції – від цукрової патоки до зернового та виноградного ректифікату. Нерідко базою виступає готовий продукт – ром, віскі, текіла та інші. Вартість лікеру з такою основою трохи вища.
Наступним компонентом є сировина для вимочування. Саме воно більшою мірою впливає на смакові характеристики одержаної настойки. Тут фантазія виробників не знає меж. У хід йдуть фрукти, трави, кава і навіть мед – складати їх можна у будь-якій варіації. Рецепти та техніка створення у кожного бренду свої.

Лікерний алкоголь від маркету «Хліб і Вино»

На сайті запропонований широкий вибір лікеру за вигідними цінами. У каталозі зібрані різні бренди, у продажу є вишукані варіанти, які не завжди доступні в Україні.
Пропонується великий вибір лікеру за привабливою ціною. Працює доставка брендового лікеру до регіонів України.
 
  Онлайн-сомелье
  Передзвоніть мені
  zakaz@hlibvino.com.ua   Messenger   Telegram   Viber